Nano Raf Sistemlerini bundan tam 10 yıl önce, bugünlere sizlerle erişmenin hayaliyle kurduk. Gelişen pazar payımızda STAND FABRİKASI İsimli markamızı yarattık Mesleğimize sadece bir iş olarak bakmaktan öte, bir sanat ve yaşam tarzı haline getirerek, tam 10 yılı başarıyla yaşamanın mutluluğuyla sizlere hizmet vermenin ve hayallerimizi gerçeğe dönüştürmenin gururunu yaşıyoruz.

 
10 yılın ardından halen üretim ve ihracat yapmaya devam eden firmamızın parolası ise bizi biz yapan en önemli detay bizce;
 
Bizler 10 yılın getirdiği tecrübeye dayanarak fakat ilk günkü amatör ruhumuzdan da hiçbir şey kaybetmeden, tıpkı ilk günkü bakış açımızla, yani; yeni ürünlere değil "Yeni İnsanlara" odaklanarak sizlere hizmet veriyoruz. Sektörde tanınmamızı ve büyümemizi sağlayan "Yeni İnsanlar" mottosuyla MARVEL kahramanlarına dahi standlar hazırlarken, gerçek kahramanın sizler yani müşterilerimiz olduğunu hiçbir zaman unutmadık.. Ve geleceğe dönük planlarımızda da hep bu gerçeği parolamız olarak kullanmaya devam edeceğiz.
 
Tam da bu sebeple Web sitemize çizim ürünler değil, yalnızca ve yalnızca ürettiğimiz ve sattığımız ürünlerimizi koyuyoruz.
 
"Bazıları Hayal Eder, Bazıları Yapar"...
 
Biz, sizler için üretiyoruz.
 
Referanslarımız:
 
Marvel
Pierre Cardin
Penti
Kodak
Sony
Red Bull
Energizer
Kiğılı
 
Nice 10 yılları birlikte yaşamanın ümidi ve siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmenin gururuyla;
 
Güray Karaayan