خدمات شرکت

به منعکس کننده هویت سازمانی از شرکت شما.

محصولات اصلی

سریع و در زمان تحویل

رضایت مشتری

راه حل های حرفه ای مشتری گرا.

آخرین محصولات

به طور خلاصه، چه کار می کنیم

پایه چوب ساخت

مشاهده برخی از با استفاده از چوب ساخته شده ما اینجا ایستاده در این صفحه. هر شرکت با سابقه با دقت طراحی شده و تست شده برای دوام، موضع ما این است که محصولات از چوب بدون فدا کردن کیفیت ساخته شده است. غرفه های چوبی معمولا صابون، خورشید نفت، آرایشی و بهداشتی، برای باتری و سایر محصولات نمایش استفاده می شود.

پایه سیم ساخت

با مهندسان با تجربه ما در تولید محصولات ساخته شده از سیم های خاص به تحمل دقیق ایستاده می توان با توجه به طراحی فنی تولید شده است.

طراحی گرافیک

ایستاده کارخانه در فرایند طراحی، هرگز بدون نیاز به تایید مشتری نمونه با نمونه واقعی ساخت و ساز آغاز نشده باشد. پس از دریافت تایید مشتری طراحی، می رسد بخش تولید و فرآیند تولید بدون هیچ تفاوت آغاز شده است. در این روش کیفیت محصول 100٪ می رسد. کارخانه شن و ماسه برای دریافت تفاوت به دلیل تولید بر اساس رضایت مشتری و رعایت این اصول.

تحویل و ساخت

ما یکی و جدا تظاهرات به نمایش گذاشتن محصولات متعدد برای 3D تصویب خود را طراحی کنید. نمونه سریال قبل از حرکت به تولید و از طریق فرایند آزمایش آماده شده است. این فرایند موفقیت تولید انبوه در یک زمان کوتاه صفحه نمایش است. موضع ما پیکربندی شده است که بسته بندی تواند جدا به قطعات. بنابراین، حمل و نقل در خارج از کشور، طراحی شده است را به فضای حداقل در ظرف. مطابق با نیازهای خود را در غرفه های فلزی، ام دی اف، PLEXI، مواد داکوتای استفاده می شود.


TIKLA ARA (0212 857 80 45) Whatsapptan Fotoğraf Gönder